Spider Mobil Teknolojileri Ltd.Şti

Şarj Aletleri, Bataryalar, Ekran Koruyucuları, Powerbank, Kulaklık, Kılıflar vb.gibi Cep Telefonu Aksesuarları.

Biz Kimiz?

F

irmamız 13 yılı aşkın bir süredir cep telefonu aksesuarları üzerine hizmet vermektedir.
Firmamıza ait CEPIUM ve CEPIX isimli markalarımız mevcut olup ürünlerimizin büyük bir kısmı bu markalardan oluşmaktadır.
Bu ürünler yanında APPLE, SAMSUNG, NOKIA, LG, SONY, BLACKBERRY, HTC gibi markaların orjinal ürünleri de firmamız bünyesinde bulunmaktadır.
Ürün yelpazemizde bütün modellere ait Bataryalar, Şarj Aletleri, Araç Şarjları, Kılıf ve Koruyucu Kapaklar, Ekran Koruyucu Jelatinler, USB Kablolar, Kulaklıklar, Bataryalı Kılıflar, Power Banklar ve daha birçok aksesuar bulunmaktadır.
Firmamız 2013 senesine kadar bu ürünleri Türkiye’nin dört bir yanına toptan olarak satmakta iken E-Ticaret yolu ile hem toptan hem de perakende satışa yönelmiştir.

Hedefimiz; sattığımız bu ürünlerin çevreye, insan sağlığına ve ekolojik düzene verdiği zararları da göz önüne alarak tüketiciye yüksek kaliteli, uzun ömürlü ve kullanışlı ürünler sunarak sektörümüze yeni standartlar getirmektir.

Bayimiz mi olmak istiyorsunuz ?

Bayimiz olmak ve çok avantajlı fiyatlarla ürünlerimizi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Çazip koşullarla sizi buluşturuyoruz.